O firmie

Firma EL-CONNECT zajmuje się projektowaniem i prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia oraz układów sterowania automatyką przemysłową.

Specjalizujemy się w montażu i testach szaf sterowniczych oraz paneli operatorskich dla przemysłu oponiarskiego, paliwowego, środków konsumpcji, motoryzacyjnego i morskiego.

Działamy na rynku od 2006 roku. W 2016 roku, firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W ciągu 10 lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów w roli podwykonawców montażu rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych. Potwierdzeniem jakości naszej pracy jest zaufanie, jakim darzą nas Klienci, powierzając testy i wysyłkę swoich wyrobów bezpośrednio do odbiorców końcowych - liderów w zakresie konstrukcji maszyn przemysłowych.

Kadrę EL-CONNECT tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w montażu i instalacji wszelkiego rodzaju rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych. Dzięki temu, możemy wykonywać skomplikowane zadania, weryfikować zastosowane rozwiązania techniczne oraz realizować montaż projektów prototypowych. Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam także na elastyczną adaptację do zmieniających się wymogów i specyfiki zleconych nam zadań.