O firmie

Układy sterowania automatyką przemysłową, rozdzielnice elektryczne – o firmie

W El-Connect zapewniamy najwyższy standard usług w zakresie projektowania oraz prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Oferujemy także szereg nowoczesnych rozwiązań automatyki przemysłowej, w tym m.in. układy sterowania oparte o rozwiązania wiodących producentów. Nasza kompleksowa oferta obejmuje montaż szaf sterowniczych, paneli operatorskich i innych elementów składających się na całość projektowanego układu sterowania wraz z testami weryfikacyjnymi i funkcjonalnymi prefabrykowanych urządzeń. Z naszych usług najczęściej korzystają przedsiębiorstwa działające w przemyśle oponiarskim, środków konsumpcji, motoryzacyjnym, morskim i innych, ale mamy też atrakcyjne warunki dla Klientów indywidualnych.

Nasza firma powstała w 2006 roku. W trakcie ponad 10 lat działalności zdobyliśmy silną pozycję na rynku i zaufanie licznych przedsiębiorstw. Pracowaliśmy jako podwykonawcy przy wielu projektach związanych z montażem rozdzielnic elektrycznych i systemów sterowania. Dzięki temu zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które obecnie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Stali Klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć i są pewni najwyższego standardu usług, dlatego powierzają nam testy i wysyłkę swoich wyrobów bezpośrednio do odbiorców końcowych – liderów w zakresie konstrukcji maszyn przemysłowych.

Montaż szaf sterowniczych – usługi specjalistów

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów i od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i montażem rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia oraz szaf sterowniczych i wielu rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Wykonujemy nietypowe i skomplikowane zlecenia, weryfikujemy rozwiązania techniczne i zajmujemy się realizacją projektów prototypowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży dostosujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta.

W 2015 roku certyfikowaliśmy nasz system zarządzania jakością na zgodność z normą ISO 9001:2008.